Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje, zapisz się na darmowy newsletter:

Zapisz Wypisz

Strefa wiedzy

ARTYKUŁYCoaching jest procesem wielopoziomowym i bardzo intensywnym. Pytania i doświadczenia coachingowe zapraszają do wielu różnorodnych odkryć (zarówno klienta, jak i coacha). Jest to bardzo inspirujący proces. 
 
Z perspektywy coacha, ważne są liczne kwestie procesowe, narzędziowe - wręcz niuanse. Coaching nie jest tylko następnym zawodem, coaching jest przede wszystkim sztuką. W artykułach chcemy zwracać uwagę na te "drobne kwestie", które decydują czasem o efekcie całego procesu coachingowego. Chcemy zwracać uwagę na kwestie kluczowe i najczęściej zaniedbywane lub niewystarczająco akcentowane. Naszym celem jest tu wspomaganie coachów poprzez poszerzanie i pogłębianie "pola świadomości" procesu. Chcemy, aby poszczególne elementy, narzędzia lub kluczowe "fazy procesu coachingowego" stawały się klarowniejsze, jaśniejsze. chcemy zwracać uwagę na to, co jest kwintesencją danego elementu.
 
Z perspektywy klienta, artykuły są odpowiedzią na potrzebę głębszego spojrzenia w siebie. Ich celem jest inspirowanie, rozszerzanie pola widzenia i samoświadomości. Chcemy zwracać uwagę na szeroko rozwojowe konsekwencje coachingu i zachęcać do wciąż nowych przemyśleń. 
 
Naszą intencją jest, by artykuły korespondowały z obiema perspektywami. Chcemy, aby zamieszczane na stronie artykuły spełniały oczekiwania zarówno klientów, jak i coachów.
 
Zapraszamy i życzymy wielu owocnych zamyśleń.


WARTO PRZECZYTAĆ