Kołczan ICC

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje, zapisz się na darmowy newsletter:

Zapisz Wypisz

Aktualności ICC

Zostań Certyfikowanym Konsultantem MINDSONAR!

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI edycji szkolenia certyfikacyjnego MINDSONAR. Program warsztatów to 3 zjazdy, 6 dni, 42 godziny nauki. W programie m.in.: nauka rozpoznawania stylów myślenia, teoria Spiral Dynamics® - systemy wartości, motywacje, odczytywanie stylów myślenia na podstawie sygnałów werbalnych i niewerbalnych.

Więcej


Szkolenie certyfikacyjne Team Coaching ICC

Kiedy czujesz, że w twoim zespole lub grupie, z którą współpracujesz ukryty jest potencjał, ale nie masz pomysłu jak go wydobyć, to szkolenie jest dla Ciebie.  Każdy z uczestników biorących udział w szkoleniu będzie miał możliwość zaplanowania działań rozwojowych (lub naprawczych) dla zespołu, którym zarządza na co dzień.

Więcej


Szkolenia certyfikacyjne ICC 2016-2017

Prezentujemy terminy szkoleń certyfikacyjnych w 2016 i 2017 roku. Osoby zainteresowane poszerzeniem wiedzy na temat coachingu i zdobyciem nowych umiejętności zapraszamy do kontaktu.

Więcej


SPOTKANIE OTWARTE NA TEMAT TEAM COACHINGU

Zapraszamy wszystkich coachów, trenerów i menadżerów, którzy widzą potrzebę rozwoju w obszarze pracy z grupami.
- Jeżeli jako coach chcesz dodatkowo wspierać w rozwoju zespoły?
- Jeżeli jako menadżer potrzebujesz zwiększyć efektywność swojego zespołu?
- Jeżeli jako trener potrzebujesz rozwijać umiejętności pracy z grupą?

Więcej


TEAM COACHING ICC - LISTOPAD 2016

Szkolenie z zakresu team coachingu jest jedną ze specjalizacji możliwych do wyboru w ramach szkoleń z drugiego  poziomu w ICC. Team coaching jest jednym z najszybciej rozwijających się rynków coachingu na świecie.

Więcej


Szkolenie Team Coaching w Portugalii

We wrześniu 2014 roku odbyło się międzynarodowe szkolenie z team coachingu. Oprócz portugalskich uczestników szkolenia obecni byli tam również niektórzy trenerzy ICC. Polskę reprezentował Rafał Nykiel. Szkolenie prowadził Joseph O'Connor. 

Więcej


Poznaj coachów icc

(Losowa prezentacja coachów ICC)

Michał Turoń

Certyfikowany Coach ICC

Data certyfikacji: 09 Października 2010 r.

Tel.: 609948854
mturon@coachingpartners.pl

Zobacz profil coacha


Zobacz bazę coachów


Opinie o szkoleniach

"Duży profesjonalizm. Ciekawe są też obserwacje pracy coachów w parze. Myślę, że może to być cenne z punktu widzenia klienta. W każdym bądź razie, dla mnie jako uczestnika szkolenia było to cenne. Dwie osoby z tym samym podejściem i metodologią, ale jednak pracujące w innych sposób. Było to dla mnie bardzo ciekawe. Ważne jest też to, że trenerzy mają duże doświadczenie poza coachingiem. Daje to inne perspektywy."

Agnieszka,Warszawa,HR Manager

"uzupełniający się tandem, dużo pozytywnej energii, bardzo dobry warsztat i przekaz"

Justyna,Konsultant/Psycholog

"Ciekawe szkolenie, dobrze przygotowany trener, który potrafi wytworzyć dobrą atmosferę i włączyć wszystkich uczestników do współpracy. Dziękuję i pozdrawiam."

Alicja,Warszawa,specjalista HR

"Świetnie się uzupełniają. Są uważni i konsekwentnie realizują cele szkoleniowe. Jednocześnie konwencja jest luźna (=odpowiednia). Wiedza trenerów znacznie przekraczająca tematykę, co tworzy komfort eksplorowania innych tematów pośrednio związanych z coachingiem."

Radek,Menadżer/Coach

"Duża wiedza, świetnie radził sobie z grupą. Konkretny, elastyczny, ciepły. Na ten moment jest utwierdzony w przekonaniu, że to jest mój dobry wybór. Dużo do przemyśleń, nowej wiedzy i umiejętności - to się okaże w czasie. Porównanie coachingu do mojego zawodu."

Maciej,Terapeuta