Kołczan ICC

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje, zapisz się na darmowy newsletter:

Zapisz Wypisz

Aktualności

Szkolenie PRAKTYK MIKRO EKSPRESJI

Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie "Praktyk mikro ekspresji", którego pierwsza - udana - edycja odbyła się w czerwcu. Szkolenie odbędzie się 19.12.2014 w Warszawie. Miało się ono odbyć 21.11 i zostało przeniesione na 19.12.2014, co może niektórych z Was ucieszyć, bo pierwszy termin nie był dla Was dostępny.

Więcej


Oferta pracy INGEUS

W tym momencie przygotowujemy się do realizacji szeregu projektów aktywizacji osób bezrobotnych w całej Polsce. Już teraz uruchamiamy proces rekrutacyjny w większości województw. Potencjalnych kandydatów poszukujemy między innymi w środowisku coachów oraz trenerów. Być może wśród Państwa lub Państwa znajomych znajdą się osoby zainteresowane poniższą ofertą.

Więcej


VI Międzynarodowy Kongres Coachingu - Republika Dominikany

Zbliża się VI Międzynarodowy Kongres Coachingu "International Coaching Congres". Wydarzenie odbędzie się na Dominikanie w dniach 19-21 listopada 2014r. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowaliśmy kluczowe informacje dotyczące Kongresu.

Więcej


JAAP HOLLANDER warsztaty Coachingu Prowokatywnego

JAAP HOLLANDER warsztaty Coachingu Prowokatywnego - 24-26 października 2014r w Warszawie. "Ulepszanie przez pogarszanie" czyli poszerzanie perspektyw myślenia w coachingu. Organizator: Provocare - Instytut Komunikacji Prowokatywnej. Zapraszamy!

Więcej


Tego nie możesz przegapić! Decyduje kolejność zgłoszeń! Szkolenia Refresh i Superwizji w Warszawie.

Zapraszamy na kolejne szkolenia Refresh i Superwizji z Adamem Sulimskim. Tym razem, na prośbę wielu z Was, organizujemy je w Centrum Warszawy. Refresh - odbędzie się 12-13 września w ośrodku Warszawskiego Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji ul. Walecznych 24 (Saska Kępa).

Więcej


Szkoła Treningu Grupowego

Szkoła Treningu Grupowego to roczny trening umiejętności prowadzenia grupy, na który zapraszamy wszystkie osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności trenerskie, a mają już doświadczenie w prowadzeniu grup rozwojowych, treningowych, warsztatowych. 

Więcej


Zmiany w życiu - nowy portal

Portal "Zmiany w Życiu" powstał z myślą o każdym odbiorcy bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. W końcu na każdym etapie naszego życia i przy każdym statusie majątkowym dokonują się w naszym życiu zmiany.

Więcej


Konferencja Lesson Learned

Zaplanowana na 12go czerwca Konferencja Lesson Learned, jak podkreślają Organizatorzy to podsumowanie dialogu pomiędzy "twardym zarządzaniem" i "miękkim HRem". Wydarzenie to będzie zwieńczeniem odbywającego się od listopada cyklu comiesięcznych spotkań pod nazwą "HR Śniadania".

Więcej


Beach Volleyball Business Cup SOPOT

Sport, jako alegoria współpracy biznesowej - zapraszamy do udziału w niezwykłej rywalizacji!  Beach Volleyball Business Cup SOPOT 2014 to turniej adresowany do firm i organizacji zrzeszających przedsiębiorców. To już czwarta edycja tego turnieju, a jej celem jest...

Więcej


Wstęp do komunikacji prowokatywnej

Wstęp do sztuki komunikacji prowokatywnej trening? warsztat? coaching?
Różni ludzie to różni ludzie różnie to nazywają, ale nie nazwa jest najważniejsza. Istotny jest cel: zrozumienie idei prowokatywności, rozciągnięcie perspektyw, możliwości, umiejętności komunikacji. Złapanie większego dystansu do siebie i innych.

Więcej


« 1 2 3 4 5 6 7 8 »