Kołczan ICC

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje, zapisz się na darmowy newsletter:

Zapisz Wypisz

Aktualności

Szkolenie z Simonem Westernem "Analityc-Network Coaching"

W dniach 18-20 stycznia 2016 r. Pracownia Satysfakcji reprezentowana przez Dagmarę Miąsek, razem z Katarzyną Ramirez-Cyzio i Mariuszem Cyzio, organizuje szkolenie z Simonem Westernem "Analityc-Network Coaching". Szkolenie dedykowane jest doświadczonym coachom i menedżerom i jest realizowane na zaawansowanym poziomie merytorycznym.

Więcej


Odeszła od nas Anna Ratajczyk - Trener Coachingu ICC

Drodzy Coachowie, przyjaciele! Smutny dzień dla całej społeczności coachów i trenerów. Z ogromnym smutkiem i bólem zawiadamiamy, że 14 października 2015 r. odeszła od nas Anna Ratajczyk. Wraz z jej odejściem straciliśmy nie tylko wybitnego fachowca, ale przede wszystkim wspaniałego Człowieka i oddanego Przyjaciela. Jej ciepło i miłość niech będzie z nami w tych dniach.

Więcej


Coaching menadżerski - szkolenie

Już 3 - 4  grudnia 2015 r. odbędzie się kolejna edycja szkolenia dla osób zainteresowanych wykorzystaniem narzędzi coachingowych w zarządzaniu zespołem.

Więcej


Szkolenie Praktyk sztuki NLP

Szkolenie poprowadzi Małgorzata Bojanowska.

Więcej


Arteterapia i terapia prowokatywna w pracy z klientem

Szkolenie - Elementy sztuki psychologii odwróconej oraz humoru w budowaniu terapii i coachingu.

Więcej


Listopadowy Follow-up

Za kilka tygodni kolejny follow up. Spotykamy się, aby doskonalić swój warsztat. W sobotę 21.11.2015 w okolicach Warszawy.

Więcej


Nowi trenerzy ICC

Drodzy Coachowie, kilka tygodni temu zakończył się kolejny kurs, na którym międzynarodowe uprawnienia trenerskie ICC zdobyły kolejne osoby.

Więcej


II Zjazd Coachów "Bo samo się nie zmieni..."

II Zjazd Coachów to kontynuacja cieszącej się bardzo dobrymi opiniami uczestników i prelegentów inicjatywy I Zjazdu Coachów "Vademecum Coacha". Wydarzenie kierowane jest do Coachów, którzy są na początku przygody z coachingiem oraz do Coachów, którzy chcą rozwinąć swój warsztat i zbiór narzędzi.

Więcej


Odeszła Norma Alonso - Trener ICC

Z przykrością informujemy, że Norma Alonso, która była częścią zespołu Trenerów ICC od 2007 roku, zmarła w sobotę 29 sierpnia 2015 roku.

Więcej


Prestiżowa konferencja motywacyjna 12 września 2015 Warszawa

Weź udział w konferencji "Zmiany w życiu" i odważ się zrobić ten pierwszy krok ku zmianom!

Więcej


« 1 2 3 4 5 6 7 8 »